Mesilasvaha

Kärjemesi

25 g 4 €

20 €/kg

VÄLJA MÜÜDUD!

VÄLJA MÜÜDUD!

KREEMJAS  MESI

VÕILILLEMESI

VÄLJA MÜÜDUD!

Kreemjas mesi ehk võidemesi on mesi, mille kristall on mehaaniliselt hästi peeneks hõõrutud. Selle tulemusel on mesi mõnusa pehme ja kreemja konsistentsiga. Seda valmistatakse spetsiaalse võidemee masinaga, mis mett kristaliseerumise ajal aeglastel pööretel segab.

Võilillemesi on väga magus ja intensiivne, meie arust parim mesi kurguvalu leevendamiseks. Meel on väga spetsiifiline ja kergesti äratuntav maitse. Võilillemesi sobib väga hästi pannkoogi peale, meeldib lastele, ning on ka meie mesiniku lemmikmesi!

Metsaõitemesi korjatakse põhikorje ajal juunikuus looduslikelt korjemaadelt. Meie metsaõitemees annavad peamise tooni metsvaarikas ja paakspuu. See on mitmekülgne polüfloorne mesi, kuhu nektarit kogutud väga paljudelt erinevatelt taimedelt. Metsaõitemesi on maitselt magus ja sobib suurepäraselt tee sisse või saia peale.

Spetsiaalsete taruvaigurestide abil kogutud taruvaik ehk proopolis on tuntud kui antibakteriaalne aine ja looduslik antibiootikum. Taruvaiku kasutatakse paljudes ravimites. Säilitame taruvaiku sügavkülmutatult.

Kaanetis

Taruvaik

Kaanetist valmistavad mesilased meekannude sulgemiseks. See on valmistatud vahast, taruvaigust, õietolmust ja bioaktiivsetest ainetest. Selle sees on määratletud ka üle viie antibiootikumi. Kaanetis on ka lihtsalt mõnus magus maius, mida süüa.

Kärjemesi on kinnikaanetatud mesi, mis raamist otse välja lõigatud. Laste lemmik!

 Suir

Kinkekarp

Eritellimused

Küsi hinnapakkumist!

Suira valmistavad mesilased õietolmust ja meest. Suir sisaldab palju vitamiine (B1, B2, B3, B5, B6, E, C, P, D ja K), makro- ja mikroelemente (kaalium, magneesium, fosfor, raud, vask, tsink, kroom, jood, koobalt), aminohappeid ja rasvhappeid (oomega-3- ja oomega-6-rasvhappeid), fermente, looduslikke antibiootikume, antioksüdante, hormoone ja teisi bioaktiivseid aineid.

Mesilasvahast ehitavad mesilased meekärgi. Sellest valmistatakse küünlaid, kosmeetikatooteid, kingaviksi, puidu viimistlusvahasid jms.

Ilus ja praktiline Hiiumaa mee kinkekarp  on valmistatud 100% taaskasutatud paberist, lisame veel puiduvilla ja klaastaaras meepurgi.

Võime oma mee villida just teile sobivasse taarasse! Kirjuta meile!

Kanarbikumesi on hinnatuim Eesti mesi. Ja seda õigustatult- see õrnalt mõrkja alatooniga antioksüdantiderohke mesi korjatakse puutumata looduse oaasidest, Eestimaa soodest ja rabadest. Kanarbikumesi on oma maitselt väga omapärane- mitte väga magus ja mõrkja alatooniga. Kõrge antioksüdantide sisalduse pärast loetakse kanarbikumesi tihtipeale rahva seas kõige tervislikumaks meeks Eestis.

KANARBIKUMESI

JUULIKUU MESI

Juulikuu meele annab põhitooni valgelt ristikult korjatud mesi. Valge ristik teeb juulikuu mee mahedamaks ja hapukamaks kui metsaõite mee.

MEIE TOOTED

METSAÕITEMESI

VÄLJA MÜÜDUD!

KEVADINE MESI

Selle aasta kevadises mees annab tooni nagu ikka võilill. Ometigi olid ilmad maikuus nii soojad, et mesilased korjasid palju nektarit ka muudelt õitsejatelt, jättes mesinikud kukalt kratsima, et mis mesi see veel on! Maitselt väga mõnus magus mesi, ilma erilise kõrvalmaitseta.

VÄLJA MÜÜDUD!

700g 7€

100g 2€

VÄLJA MÜÜDUD!

4.5 kg 40 €

1kg 10 €

700g 7€

500g 5€

250g 3.00 €

100g 2 €

 

VÄLJA MÜÜDUD!

Minikollektsioon sisaldab:

 

250g metsaõitemett

250g juulikuu mett

250g kreemjat mett

Suvekollektsioon sisaldab:

 

700g metsaõitemett

650g kreemjat mett 

700g juulikuu mett

SUVEKOLLEKTSIOON

MINIKOLLEKTSIOON

Väike ilus purgike mett klaastaaras, mille võib ka lennukisse käsipagasisse võtta. Päkapikkude lemmiktoode!

MESI 85ml

100g 2€

VALIK: METSAÕITEMESI VÕI KREEMJAS JUULIKUU MESI

250g 5 €

VÄLJA MÜÜDUD!