Mesilasvaha

Kärjemesi

gallery/taruvaik
gallery/suir

25 g 4 €

gallery/lemmena-

20 €/kg

gallery/img_5277

Karbis 150-250g, 3.00 - 4.00 €

150 g 3.00 €

gallery/kaanetis

HETKEL OTSAS:

Kreemjas mesi

VÕILILLEMESI

1 kg 10 €

700 g 7.00 €

500 g 5 €

gallery/img_5238

Kreemjas mesi ehk võidemesi on mesi, mille kristall on mehaaniliselt hästi peeneks hõõrutud. Selle tulemusel on mesi mõnusa pehme ja kreemja konsistentsiga. Seda valmistatakse spetsiaalse võidemee masinaga, mis mett kristaliseerumise ajal aeglastel pööretel segab.

Võilillemesi on väga magus ja intensiivne, meie arust parim mesi kurguvalu leevendamiseks. Meel on väga spetsiifiline ja kergesti äratuntav maitse. Võilillemesi sobib väga hästi pannkoogi peale, meeldib lastele, ning on ka meie mesiniku lemmikmesi!

Metsaõitemesi korjatakse põhikorje ajal juunikuus looduslikelt korjemaadelt. Meie metsaõitemees annavad peamise tooni metsvaarikas ja paakspuu. See on mitmekülgne polüfloorne mesi, kuhu nektarit kogutud väga paljudelt erinevatelt taimedelt. Metsaõitemesi on maitselt magus ja sobib suurepäraselt tee sisse või saia peale.

Spetsiaalsete taruvaigurestide abil kogutud taruvaik ehk proopolis on tuntud kui antibakteriaalne aine ja looduslik antibiootikum. Taruvaiku kasutatakse paljudes ravimites. Säilitame taruvaiku sügavkülmutatult.

Kaanetis

Taruvaik

Kaanetist valmistavad mesilased meekannude sulgemiseks. See on valmistatud vahast, taruvaigust, õietolmust ja bioaktiivsetest ainetest. Selle sees on määratletud ka üle viie antibiootikumi. Kaanetis on ka lihtsalt mõnus magus maius, mida süüa.

Kärjemesi on kinnikaanetatud mesi, mis raamist otse välja lõigatud. Laste lemmik!

 Suir

gallery/img_5272
gallery/eritellimus

Kinkekarp

Eritellimused

250 g - 5 €

350 g - 6 €

Küsi hinnapakkumist!

Suira valmistavad mesilased õietolmust ja meest. Suir sisaldab palju vitamiine (B1, B2, B3, B5, B6, E, C, P, D ja K), makro- ja mikroelemente (kaalium, magneesium, fosfor, raud, vask, tsink, kroom, jood, koobalt), aminohappeid ja rasvhappeid (oomega-3- ja oomega-6-rasvhappeid), fermente, looduslikke antibiootikume, antioksüdante, hormoone ja teisi bioaktiivseid aineid.

Mesilasvahast ehitavad mesilased meekärgi. Sellest valmistatakse küünlaid, kosmeetikatooteid, kingaviksi, puidu viimistlusvahasid jms.

Ilus ja praktiline Hiiumaa mee kinkekarp  on valmistatud 100% kaaskasutatud paberist, lisame veel puiduvilla ja klaastaaras meepurgi.

Võime oma mee villida just teile sobivasse taarasse! Kirjuta meile!

gallery/img_1809t

Kanarbikumesi on hinnatuim Eesti mesi. Ja seda õigustatult- see õrnalt mõrkja alatooniga antioksüdantiderohke mesi korjatakse puutumata looduse oaasidest, Eestimaa soodest ja rabadest. Kanarbikumesi on oma maitselt väga omapärane- mitte väga magus ja mõrkja alatooniga. Kõrge antioksüdantide sisalduse pärast loetakse kanarbikumesi tihtipeale rahva seas kõige tervislikumaks meeks Eestis.

HETKEL OTSAS:

Kanabrikumesi

gallery/img_9154uus

HETKEL OTSAS:

Ristikumesi

Ristikumesi on väga hele õrna hapuka kõrvalmaitsega mesi. See mesi tuleb juulikuu korjelt karjamaadelt.
Mee sorteerime teiste raamide seast välja tema värvuse ja maitse järgi- tal on äratuntav spetsiifiline mahe maitse ja tõesti, kõige heledam mesi, mida meie mesilased sisse toovad. Ristikumesi on
üks maailma kõige hinnatumaid meesorte.

gallery/img_2281ttt (4)

HETKEL MÜÜGIS

HETKEL OTSAS: 

Metsaõitemesi

1 kg - 25 €

KEVADINE MESI

Selle aasta kevadises mees annab tooni nagu ikka võilill. Ometigi olid ilmad maikuus nii soojad, et mesilased korjasid palju nektarit ka muudelt õitsejatelt, jättes mesinikud kukalt kratsima, et mis mesi see veel on! Vurritasin seda mett ja ütlesin isale: "No enamus kärgi küll võilille mesi pole, ma ei tea kus meie mesilased kondasid, aga igal juhul ülimaitsev mesi on!"

gallery/img_1674

1 kg 12 €

700 g 8.40 €

500 g 6 €